TRANSFORMERS: Battle Tactics

Android için Sıra Tabanlı Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma DeNA Corp.
TRANSFORMERS: Battle Tactics; stratejik yeteneklerinizi sergileyerek kendinizi kanıtlayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur.

TRANSFORMERS: Battle Tactics; stratejik yeteneklerinizi sergileyerek kendinizi kanıtlayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur.

Transformes kahramanlarını seven oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve sorun yaşamadan oynayabilirsiniz. 75 farklı Transformers kahramanı bulunan oyunda dilediğiniz kahramanı seçerek takımınızı oluşturmalısınız. Optimus Prime, Bumblebee, Megatron ve Starscream gibi Transformers filmlerinden de tanıdığımız ünlü kahramanların yer aldığı oyunda takımınızı oluşturduktan sonra düşmanlarınızın karşısına çıkmaya hazırsınız.

Takımınız için seçtiğiniz kahramanların yetenekleri savaşın kaderini belirliyor. Bu sebeple kahramanınızı stratejik planlar yaparak seçmeli ve rakiplerinize karşı üstünlük sağlamalısınız. Temel amacınız takımınızda yer alan kahramanları kullanarak rakibinizin takımını birer birer düşürmek. Senaryo modunda sanal zekaya karşı oynayacağınız oyunu dilerseniz çoklu oyuncu modunda dünya çapındaki diğer oyuncularla oynayarak çetin bir rekabetin içine girebilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

TRANSFORMERS: Battle Tactics indir
DİĞER SÜRÜMLER